BŪVMATERIĀLI

BŪVMATERIĀLU RAŽOŠANA

Betons
Betons ar rupjām un smalkām dolomīta šķembām, javas maisījums.

1. Preču betons ar rupjām un smalkām dolomīta šķembām, javas maisījums.

2. Transportbetons C8/10, C12/15, C16/20, C20/25, C25/30, C30/37, C35/45.

Lasīt Vairāk
Pamati
Vienmēr pieejami pamati 24-3-6, 12-3-6, 9-3-6, 24-4-6, 12-4-6 un 9-4-6.

Pamatu bloki un dzelzbetona pamatu pēdas.

Lasīt Vairāk
Kanalizācijai
Grodi, vāki, pamati un lūkas. Bloki lietus ūdens uztvērej.

Grodi, grodi ar pamatni, papildus gredzeni, pārsedzes plātnes, pārejas pārseguma plātne, lietus uztvērējs saliekamais, saliekamie cilindriskie aku elementi.

Lasīt Vairāk
Bruģis un apmales
Bruģis, bruģakmens, ceļu apmales.

Lielāka bruģa izvēle, dažādu krāsu un formu bruģis par pieņemamu cenu.

Lasīt Vairāk
Skārdniecība ražo un uzstāda:

dažādus jumta elementus;
palodzes;
lietus ūdens noteku sistēmas;
nerūsējošā tērauda dūmvadus;
skursteņu virsmas;
dažādas nestandarta detaļas.


Betona - javas rūpnīca

Izstrādājuma markas un izcenojumi
Grodu ražotne ražo:

aku grodus;
pārseguma plātnes;
pamatu plātnes;
balsta gredzenus;
pamatu blokus.

Izstrādājuma markas un izcenojumi: Pamati

Izstrādājuma markas un izcenojumi: Kanalizācijai

Bruģa ražotne ražo:

bruģi;
bortakmeņus.
Betons ar rupjām un smalkām dolomīta šķembām, javas maisījums, betona izstrādājumi.

UZCELSIM PĀRMAIŅAS

Par mums

Mēs sevi esam pierādījuši kā plaša profila rūpniecisku, dzīvojamo, administratīvo ēku celtniecības un renovācijas darbu veicēji, kā pagastu, uzņēmumu un māju ceļu būvdarbu veicēji un vadītāji ne tikai Jēkabpilī, bet arī citās Latvijas pilsētās un novados.

2016. gada septembrī tika uzsākts projekts “Betona ceha ražošanas ēkas būvniecība”, kura mērķis ir sekmēt Eiropas Savienības standartiem atbilstošu betona izstrādājumu ražošanu Zemgales novadā un īpaši Jēkabpils pilsētā un tās apkaime 70-100 km rādiusā, tādējādi sekmējot MVU attīstību un nodarbinātību reģionā.

Projekta rezultātā tiks izbūvētas ražošanas telpas 1083,3 kvm platībā un telpas tiks aprīkotas ar betona izstrādāju ražošanas iekārtām, lai nodrošinātu plašu betona izstrādājumu sortimenta ražošanu.

Projekts realizēts ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu specifiskā atbalsta mērķa “Sekmēt MVK izveidi un attīstību, īpaši apstrādes rūpniecībā un RIS3 prioritārajās nozarēs” pasākumā “Atbalsts ieguldījumiem ražošanas telpu un infrastruktūras izveidei vai rekonstrukcijai”. Projekta Nr. Nr. 3.1.1.5/16/A/039, to realizē būvuzņēmējs un ēkas attīstītājs "Jēkabpils PMK"

2019. gada oktobrī “Jēkabpils PMK” uzsākta projektu “Inovatīvu līmētās koksnes un kompozīta būvmateriālu ražotne”, kura mērķis ir attīstīt jaunu ražotni Jēkabpilī, uzņēmuma “Jēkabpils PMK” teritorijā, kuras radītie inovatīvie būvmateriāli sniegs ieguldījumu zināšanu ietilpīgas bioekonomikas un viedo materiālu tehnoloģiju attīstībā Latvijā un sekmēs nodarbinātību augstas pievienotās vērtības ražošanā Jēkabpilī un tuvējā reģionā.

Projekta rezultātā 2020.gadā tiks izbūvētas ražošanas telpas 3003,5 kvm platībā un telpas tiks aprīkotas ar ražošanas iekārtām, kuras spēs nodrošināt plašu līmētās koksnes un kompozītmateriālu sortimenta ražošanu.

Projekts tiek realizēts ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu specifiskā atbalsta mērķa “Sekmēt MVK izveidi un attīstību, īpaši apstrādes rūpniecībā un RIS3 prioritārajās nozarēs” 3.1.1.5. pasākumam “Atbalsts ieguldījumiem ražošanas telpu un infrastruktūras izveidei vai rekonstrukcijai, 2.kārta”. Projekta Nr. 3.1.1.5/19/A/020 un to realizē uzņēmums "Jēkabpils PMK".