PAR MUMS

VAKANCES

 
SIA “Jēkabpils PMK” aicina darbā TĀMĒTĀJU uz nenoteiktu laiku.

Par mums:
Būvfirma SIA "Jēkabpils PMK" nodarbojas ar plaša profila rūpniecisku, dzīvojamo, administratīvo ēku projektēšanas un būvniecības darbu veikšanu un vadīšanu, kā arī citu būvniecības sistēmu izbūvi.

Galvenie darba pienākumi:
⇒ Tāmju sagatavošana saskaņā ar pasūtītāja prasībām, būvprojekta specifiku,
normatīviem, instrukcijām un metodiskajiem norādījumiem;
⇒ Tāmju un būvdarbu apjomu sarakstu izstrāde būvprojektu sastāvā;
⇒ Konkursu un iepirkumu tāmju izstrāde;
⇒ Būvdarbu tāmju un darba apjomu izstrāde un korekcijas būvdarbu laikā (izpildes);
⇒ Uzturēt saziņu ar apakšuzņēmējiem un sadarbības partneriem.

Prasības:
⇒ Vidējā speciālā vai augstākā izglītība būvniecības nozarē;
⇒ Darba pieredze līdzvērtīgā amatā un būvniecības tāmēšanas procesa izpratne;
⇒ Prasmes darbā ar programmām (MS Office, Autocad);
⇒ Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu;
⇒ Augsta atbildība pret saviem darba pienākumiem​, precizitāte un labas komunikācijas
prasmes.

Piedāvājam:
⇒ Darbu draudzīgā kolektīvā, interesantā un dinamiskā vidē;
⇒ Konkurētspējīgu darba atalgojumu atbilstoši prasmēm un pieredzei, 1300-1600 EUR
pirms nodokļu nomaksas (bruto);
⇒ Darbu pienākumu veikšanai nepieciešamās apmācības un aprīkojumu;
⇒ Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
⇒ Izaugsmes iespējas.

Darbs uz pilnu slodzi. 

Sīkāka informācija sazinoties ar struktūrvienības vadītāju Inetu Buku, tālr.
29455679, vai sūtot CV ar norādi TĀMĒTĀJS uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

SIA "Jēkabpils PMK" Reģistrācijas numurs LV 45403003160, adrese juridiskā, faktiskā Madonas iela 27, Jēkabpils, LV-5202.

VECI LAIKI, VECI DARBI, JAUNI LAIKI – JAUNI DARBI!

Par mums

Mēs sevi esam pierādījuši kā plaša profila rūpniecisku, dzīvojamo, administratīvo ēku celtniecības un renovācijas darbu veicēji, kā pagastu, uzņēmumu un māju ceļu būvdarbu veicēji un vadītāji ne tikai Jēkabpilī, bet arī citās Latvijas pilsētās un novados.

2016. gada septembrī tika uzsākts projekts “Betona ceha ražošanas ēkas būvniecība”, kura mērķis ir sekmēt Eiropas Savienības standartiem atbilstošu betona izstrādājumu ražošanu Zemgales novadā un īpaši Jēkabpils pilsētā un tās apkaime 70-100 km rādiusā, tādējādi sekmējot MVU attīstību un nodarbinātību reģionā.

Projekta rezultātā tiks izbūvētas ražošanas telpas 1083,3 kvm platībā un telpas tiks aprīkotas ar betona izstrādāju ražošanas iekārtām, lai nodrošinātu plašu betona izstrādājumu sortimenta ražošanu.

Projekts realizēts ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu specifiskā atbalsta mērķa “Sekmēt MVK izveidi un attīstību, īpaši apstrādes rūpniecībā un RIS3 prioritārajās nozarēs” pasākumā “Atbalsts ieguldījumiem ražošanas telpu un infrastruktūras izveidei vai rekonstrukcijai”. Projekta Nr. Nr. 3.1.1.5/16/A/039, to realizē būvuzņēmējs un ēkas attīstītājs "Jēkabpils PMK"

2019. gada oktobrī “Jēkabpils PMK” uzsākta projektu “Inovatīvu līmētās koksnes un kompozīta būvmateriālu ražotne”, kura mērķis ir attīstīt jaunu ražotni Jēkabpilī, uzņēmuma “Jēkabpils PMK” teritorijā, kuras radītie inovatīvie būvmateriāli sniegs ieguldījumu zināšanu ietilpīgas bioekonomikas un viedo materiālu tehnoloģiju attīstībā Latvijā un sekmēs nodarbinātību augstas pievienotās vērtības ražošanā Jēkabpilī un tuvējā reģionā.

Projekta rezultātā 2020.gadā tiks izbūvētas ražošanas telpas 3003,5 kvm platībā un telpas tiks aprīkotas ar ražošanas iekārtām, kuras spēs nodrošināt plašu līmētās koksnes un kompozītmateriālu sortimenta ražošanu.

Projekts tiek realizēts ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu specifiskā atbalsta mērķa “Sekmēt MVK izveidi un attīstību, īpaši apstrādes rūpniecībā un RIS3 prioritārajās nozarēs” 3.1.1.5. pasākumam “Atbalsts ieguldījumiem ražošanas telpu un infrastruktūras izveidei vai rekonstrukcijai, 2.kārta”. Projekta Nr. 3.1.1.5/19/A/020 un to realizē uzņēmums "Jēkabpils PMK".