SIA JĒKABPILS PMK

PARTNERI

Daudzus gadus strādājot būvniecības nozarē, ir praktiski nespējami iztikt bez sadarbības partneru līdzdalības veiksmīgā projektu īstenošanā. Kopīgi sadarbojoties, veicot kopīgus iepirkumus,  mēs veidojam kopīgu tēlu ne tikai mūsu būvfirmas, bet arī mūsu sadarbības partneru atpazīstamībai valsts mērogā.

Ogres Tehnikums ir sadarbības partneris sadarbībā uz Moduvet sistēmas speciālistu apmācību.
Visveiksmīgākie mūsu projekti risināti kopā ar:

SIA HEKTORS
SIA OŠUKALNS
SIA OŠUKALNS CELTNIECĪBA
SIA KRUSTPILS
SIA APOLA – D
SIA DEMVAR
SIA KLIMAT-KOMFORT
SIA S.A.A.V.
SIA RH BŪVE
SIA VIANOVA
SIA LBM
SIA BRĒĶU STUDENTI
SIA LAUKU CELTNIEKS
SIA LAKALME
LL KU VIADUKTS SIA
SIA EKOLAT
SIA REM PRO
SIA CAPO
SIA TP AĢENTŪRA
SIA JĒKABPILS PAKALPOJUMI
SIA JĒKABPILS PAKALPOJUMI BŪVNIECĪBA
SIA PARTNERIS L.V
Mūsu Piegādātāji:

SIA IG CENTRS
SIA TIRDZNIECĪBAS NAMS KURŠI
SIA DOKA LATVIA
SIA ARĒNA SPORTS
SIA RUUKKI LATVIJA
SIA PIPELIFE LATVIJA
SIA SCHWENK LATVIJA
SIA IRONWILL STEEL
SIA KNAUF
SIA PAROC
SIA ISOVER LATVIJA
SIA PĻAVIŅU DM
SIA DAUGAVPILS DZELZBETONS
SIA PERI
SIA CRAMO
SIA SEDUMI
SIA D99
SIA STIPRO
SIA SLO
SIA BRETA
SIA INDUTEK
SIA POLIURS
SIA SANISTAL
SIA SALENIEKU BLOKS
SIA TENAPORS
SIA SIKA
SIA OK BŪVMATERIĀLI
SIA UPONOR
SIA RAUTAKESKO
SIA RAMKONS
SIA WURTH
SIA OTTENSTEN
SIA LIKRA
SIA IZOTERMS
SIA RAMIRENT

Par mums

Mēs sevi esam pierādījuši kā plaša profila rūpniecisku, dzīvojamo, administratīvo ēku celtniecības un renovācijas darbu veicēji, kā pagastu, uzņēmumu un māju ceļu būvdarbu veicēji un vadītāji ne tikai Jēkabpilī, bet arī citās Latvijas pilsētās un novados.

2016. gada septembrī tika uzsākts projekts “Betona ceha ražošanas ēkas būvniecība”, kura mērķis ir sekmēt Eiropas Savienības standartiem atbilstošu betona izstrādājumu ražošanu Zemgales novadā un īpaši Jēkabpils pilsētā un tās apkaime 70-100 km rādiusā, tādējādi sekmējot MVU attīstību un nodarbinātību reģionā.

Projekta rezultātā tiks izbūvētas ražošanas telpas 1083,3 kvm platībā un telpas tiks aprīkotas ar betona izstrādāju ražošanas iekārtām, lai nodrošinātu plašu betona izstrādājumu sortimenta ražošanu.

Projekts realizēts ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu specifiskā atbalsta mērķa “Sekmēt MVK izveidi un attīstību, īpaši apstrādes rūpniecībā un RIS3 prioritārajās nozarēs” pasākumā “Atbalsts ieguldījumiem ražošanas telpu un infrastruktūras izveidei vai rekonstrukcijai”. Projekta Nr. Nr. 3.1.1.5/16/A/039, to realizē būvuzņēmējs un ēkas attīstītājs "Jēkabpils PMK"

2019. gada oktobrī “Jēkabpils PMK” uzsākta projektu “Inovatīvu līmētās koksnes un kompozīta būvmateriālu ražotne”, kura mērķis ir attīstīt jaunu ražotni Jēkabpilī, uzņēmuma “Jēkabpils PMK” teritorijā, kuras radītie inovatīvie būvmateriāli sniegs ieguldījumu zināšanu ietilpīgas bioekonomikas un viedo materiālu tehnoloģiju attīstībā Latvijā un sekmēs nodarbinātību augstas pievienotās vērtības ražošanā Jēkabpilī un tuvējā reģionā.

Projekta rezultātā 2020.gadā tiks izbūvētas ražošanas telpas 3003,5 kvm platībā un telpas tiks aprīkotas ar ražošanas iekārtām, kuras spēs nodrošināt plašu līmētās koksnes un kompozītmateriālu sortimenta ražošanu.

Projekts tiek realizēts ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu specifiskā atbalsta mērķa “Sekmēt MVK izveidi un attīstību, īpaši apstrādes rūpniecībā un RIS3 prioritārajās nozarēs” 3.1.1.5. pasākumam “Atbalsts ieguldījumiem ražošanas telpu un infrastruktūras izveidei vai rekonstrukcijai, 2.kārta”. Projekta Nr. 3.1.1.5/19/A/020 un to realizē uzņēmums "Jēkabpils PMK".