Jaunumi

Otrdiena, 24 Jūlijs 2018

No 13. līdz 15. jūlijam Rīgā, tenisa klubā ENRI norisinājās raketlona turnīrs IWT Latvian Open 2018, kur sacentās 99 sportisti no 18 valstīm. Kopumā tika sadalītas medaļas 17 kategorijās. Par sacensību uzvarētāju kļuva Lielbritānijas sportists Leon Griffiths finālā pārspējot 2016.gada Latvian Open uzvarētāju Dan Busby (Lielbritānija). Bronzas medaļa Michal Horachek - jāatzīmē, ka šis ir pirmais Čehijas sportistu goda pjedestāls Elites grupā vīriešiem raketlona vēsturē.

Jāatzīmē arī Latvijas sportistu panākumi - Artūram Zaicevam 4.vieta vīriešu Elites grupā un sudrabs dubultspēlēs kopā  ar jēkabpilieti Uldi Dzirkali - finālā nācās piekāpties vienai no Pasaules labākajām dubultspēļu komandām Busby/Griffiths, vīriešu 40+ vecuma grupā Uldim Dzirkalim 2. vieta. Prieks par mūsu junioru startu - sudrabs jēkabpilietim Artūram Dzirkalim, bronza Ugam Puikevicam!

Ceturtdiena, 16 Novembris 2017

SIA ‘’Jēkabpils PMK’’ kolektīvs sveic savus darbiniekus, Jēkabpils un novadu iedzīvotājus, visus savus sadarbības partnerus visā Latvijā, 18. Novembra svētkos – mūsu kopīgās zemes Latvijas dzimšanas dienā! Lai gaišām un  pozitīvām domām, jaunām iecerēm piepildīta šī svētku diena!

Pirmdiena, 13 Novembris 2017

Priecājamies paziņot, par veiksmi noslēgtu projektu, kas realizēts sadarbībā ar Eiropas Reģionālās attīstības fondu! Pateicoties tam, Jēkabpilī ir tapusi jauna betona produkcijas ražotne, kas jau tagad nodarbina 4 darbiniekus, nākotnē cerot šo skaitu palielināt līdz 233!

Piektdiena, 03 Novembris 2017

Novembra mēnesī Jēkabpils PMK darbu uzsākuši 4 jauni darbinieki, kas darbosies jaunatklātajā betona ceha ražošanas ēkā. Prieks par komandas paplašināšanos!

Ceturtdiena, 26 Oktobris 2017

Šomēnes norit pēdējie darbi, lai sagatavotu ēku ekspluatācijai oktobra mēnesī. Septembrī veikta skaņas izolācija, pabeigta iekārtu uzstādīšana, pārvietošana un cehu savietošana. Arnis Putniņš, Jēkabpils PMK valdes loceklis, komentējot projekta ieviešanas gaitu, īpaši uzsver apmierinātību ar komandas un apakšuzņēmēju darbu, projekta prasības izpildot augstākajā kvalitātē!

Trešdiena, 18 Oktobris 2017

Oktobra nogalē saņemti nepieciešamie atzinumi un betona ceha ražošanas ēka veiksmīgi nodota ekspluatācijā. Paticoties šim projektam, jau pēc mazāk kā pus gada, cehs būs pilnībā uzsācis 13 produktu grupu ražošanu.

Piektdiena, 06 Oktobris 2017

Pie mums bruģis ir pieejams plašā spektrā- dažādās formās un krāsās. Piedāvājam draudzīgas cenas, kā arī augstu kvalitāti, lai Jūs varētu iekārtot savas ielas skaisti un moderni!

Trešdiena, 30 Augusts 2017

Augustā projekta ietvaros veiksmīgi notikusi trīs iekārtu pasūtīšana - telferi, vibrogalds un veidņi. Kamēr viena no šīm iekārtām jau gada nogalē uzsāks pilnu ražošanu, pārējās divas tiks palaistas “demo” versijās un pilno ražošanu uzsāks 2018. gada pirmajos mēnešos. Tehniskajām iekārtām tika uzstādītas nepieciešamās formulas, lai tās varētu veiksmīgi operēt.

Trešdiena, 19 Jūlijs 2017

Izmantojot ES fondu atbalstu, Jēkabpils PMK veiksmīgi realizē projektu “Betona ceha ražošanas ēkas būvniecība”, kas tuvākajā nākotnē nodrošinās ES standartiem atbilstoša paplašināta betona izstrādājumu klāsta ražošanu Zemgales novadā, tādējādi sekmējot gan mazo un vidējo uzņēmumu attīstību, gan arī nodarbinātību reģionā!

Pirmdiena, 29 Maijs 2017

Maija mēnesī projekta ietvaros tiek iegādātas jaunas iekārtas ražošanas ēkai.

1 lapa no 2

Par mums

Mēs sevi esam pierādījuši kā plaša profila rūpniecisku, dzīvojamo, administratīvo ēku celtniecības un renovācijas darbu veicēji, kā pagastu, uzņēmumu un māju ceļu būvdarbu veicēji un vadītāji ne tikai Jēkabpilī, bet arī citās Latvijas pilsētās un novados.

2016. gada septembrī tika uzsākts projekts “Betona ceha ražošanas ēkas būvniecība”, kura mērķis ir sekmēt Eiropas Savienības standartiem atbilstošu betona izstrādājumu ražošanu Zemgales novadā un īpaši Jēkabpils pilsētā un tās apkaime 70-100 km rādiusā, tādējādi sekmējot MVU attīstību un nodarbinātību reģionā.

Projekta rezultātā tiks izbūvētas ražošanas telpas 1083,3 kvm platībā un telpas tiks aprīkotas ar betona izstrādāju ražošanas iekārtām, lai nodrošinātu plašu betona izstrādājumu sortimenta ražošanu.

Projekts realizēts ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu specifiskā atbalsta mērķa “Sekmēt MVK izveidi un attīstību, īpaši apstrādes rūpniecībā un RIS3 prioritārajās nozarēs” pasākumā “Atbalsts ieguldījumiem ražošanas telpu un infrastruktūras izveidei vai rekonstrukcijai”. Projekta Nr. Nr. 3.1.1.5/16/A/039, to realizē būvuzņēmējs un ēkas attīstītājs "Jēkabpils PMK"