Jaunumi

Pirmdiena, 10 maijs 2021

Šeit būs Dienas aprūpes centrs bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un Dienas aprūpes centrs pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem.

 dji 0685    dji 0691
Otrdiena, 03 Novembris 2020

Šī gada 30.septembrī Jēkabpils pilsētas būvvalde pieņēma ekspluatācijā jaunu, apjomīgu būvi – Jēkabpils PMK inovatīvo līmētās koksnes un kompozīta būvmateriālu ražotni.

Trešdiena, 05 Augusts 2020

Celtniecības darbi “Jēkabpils PMK” jaunākajā ražotnē augusta sākumā tuvojas noslēgumam: tiek pabeigti labiekārtošanas darbi un gatavota dokumentācija, lai pieņemtu būvi ekspluatācijā.

Otrdiena, 12 maijs 2020

“Jēkabpils PMK” teritorijā turpinās jaunās ražotnes celtniecība> būves korpuss ir uzcelts un pašlaik aktīvi notiek aprīkojuma – apkures, mitrināšanas, ventilācijas, elektroapgādes sistēmu – uzstādīšana.

Piektdiena, 07 Februāris 2020

Jēkabpils PMK teritorijā, Madonas ielā 31 turpinās jaunās inovatīvu līmētās koksnes un kompozīta būvmateriālu ražotnes būvniecība. Šeit plānots ražot virkni būvmateriālu, kādu Latvijas un pat plašāka reģiona tirgū vēl nav.

Otrdiena, 24 Jūlijs 2018

No 13. līdz 15. jūlijam Rīgā, tenisa klubā ENRI norisinājās raketlona turnīrs IWT Latvian Open 2018, kur sacentās 99 sportisti no 18 valstīm. Kopumā tika sadalītas medaļas 17 kategorijās. Par sacensību uzvarētāju kļuva Lielbritānijas sportists Leon Griffiths finālā pārspējot 2016.gada Latvian Open uzvarētāju Dan Busby (Lielbritānija). Bronzas medaļa Michal Horachek - jāatzīmē, ka šis ir pirmais Čehijas sportistu goda pjedestāls Elites grupā vīriešiem raketlona vēsturē.

Jāatzīmē arī Latvijas sportistu panākumi - Artūram Zaicevam 4.vieta vīriešu Elites grupā un sudrabs dubultspēlēs kopā  ar jēkabpilieti Uldi Dzirkali - finālā nācās piekāpties vienai no Pasaules labākajām dubultspēļu komandām Busby/Griffiths, vīriešu 40+ vecuma grupā Uldim Dzirkalim 2. vieta. Prieks par mūsu junioru startu - sudrabs jēkabpilietim Artūram Dzirkalim, bronza Ugam Puikevicam!

Ceturtdiena, 16 Novembris 2017

SIA ‘’Jēkabpils PMK’’ kolektīvs sveic savus darbiniekus, Jēkabpils un novadu iedzīvotājus, visus savus sadarbības partnerus visā Latvijā, 18. Novembra svētkos – mūsu kopīgās zemes Latvijas dzimšanas dienā! Lai gaišām un  pozitīvām domām, jaunām iecerēm piepildīta šī svētku diena!

Pirmdiena, 13 Novembris 2017

Priecājamies paziņot, par veiksmi noslēgtu projektu, kas realizēts sadarbībā ar Eiropas Reģionālās attīstības fondu! Pateicoties tam, Jēkabpilī ir tapusi jauna betona produkcijas ražotne, kas jau tagad nodarbina 4 darbiniekus, nākotnē cerot šo skaitu palielināt līdz 233!

Piektdiena, 03 Novembris 2017

Novembra mēnesī Jēkabpils PMK darbu uzsākuši 4 jauni darbinieki, kas darbosies jaunatklātajā betona ceha ražošanas ēkā. Prieks par komandas paplašināšanos!

Ceturtdiena, 26 Oktobris 2017

Šomēnes norit pēdējie darbi, lai sagatavotu ēku ekspluatācijai oktobra mēnesī. Septembrī veikta skaņas izolācija, pabeigta iekārtu uzstādīšana, pārvietošana un cehu savietošana. Arnis Putniņš, Jēkabpils PMK valdes loceklis, komentējot projekta ieviešanas gaitu, īpaši uzsver apmierinātību ar komandas un apakšuzņēmēju darbu, projekta prasības izpildot augstākajā kvalitātē!

1 lapa no 3

Par mums

Mēs sevi esam pierādījuši kā plaša profila rūpniecisku, dzīvojamo, administratīvo ēku celtniecības un renovācijas darbu veicēji, kā pagastu, uzņēmumu un māju ceļu būvdarbu veicēji un vadītāji ne tikai Jēkabpilī, bet arī citās Latvijas pilsētās un novados.

2016. gada septembrī tika uzsākts projekts “Betona ceha ražošanas ēkas būvniecība”, kura mērķis ir sekmēt Eiropas Savienības standartiem atbilstošu betona izstrādājumu ražošanu Zemgales novadā un īpaši Jēkabpils pilsētā un tās apkaime 70-100 km rādiusā, tādējādi sekmējot MVU attīstību un nodarbinātību reģionā.

Projekta rezultātā tiks izbūvētas ražošanas telpas 1083,3 kvm platībā un telpas tiks aprīkotas ar betona izstrādāju ražošanas iekārtām, lai nodrošinātu plašu betona izstrādājumu sortimenta ražošanu.

Projekts realizēts ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu specifiskā atbalsta mērķa “Sekmēt MVK izveidi un attīstību, īpaši apstrādes rūpniecībā un RIS3 prioritārajās nozarēs” pasākumā “Atbalsts ieguldījumiem ražošanas telpu un infrastruktūras izveidei vai rekonstrukcijai”. Projekta Nr. Nr. 3.1.1.5/16/A/039, to realizē būvuzņēmējs un ēkas attīstītājs "Jēkabpils PMK"

2019. gada oktobrī “Jēkabpils PMK” uzsākta projektu “Inovatīvu līmētās koksnes un kompozīta būvmateriālu ražotne”, kura mērķis ir attīstīt jaunu ražotni Jēkabpilī, uzņēmuma “Jēkabpils PMK” teritorijā, kuras radītie inovatīvie būvmateriāli sniegs ieguldījumu zināšanu ietilpīgas bioekonomikas un viedo materiālu tehnoloģiju attīstībā Latvijā un sekmēs nodarbinātību augstas pievienotās vērtības ražošanā Jēkabpilī un tuvējā reģionā.

Projekta rezultātā 2020.gadā tiks izbūvētas ražošanas telpas 3003,5 kvm platībā un telpas tiks aprīkotas ar ražošanas iekārtām, kuras spēs nodrošināt plašu līmētās koksnes un kompozītmateriālu sortimenta ražošanu.

Projekts tiek realizēts ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu specifiskā atbalsta mērķa “Sekmēt MVK izveidi un attīstību, īpaši apstrādes rūpniecībā un RIS3 prioritārajās nozarēs” 3.1.1.5. pasākumam “Atbalsts ieguldījumiem ražošanas telpu un infrastruktūras izveidei vai rekonstrukcijai, 2.kārta”. Projekta Nr. 3.1.1.5/19/A/020 un to realizē uzņēmums "Jēkabpils PMK".